Webdesign

Tvorba webových stránek

Náš tým pracovníků je pro Vás připraven zpracovat webovou prezentaci dle Vašich požadavků a představ. Vytvoříme Vám jak statické webové stránky, tak samozřejmě i dynamické s redakčním systémem pro vlastní editaci obsahu stránek. My děláme webdesign v rámci služby tvorba webových stánek Praha.

Zpracování nabídky

Po důkladné analýze Vašich požadavků Vám rádi zdarma vypracujeme cenovou nabídkuna tvorbu webových stránek, která zohlední všechny Vaše požadavky. Cena se odvíjí od Vašich nároků na grafické zpracování webu a na jeho funkčnosti.

Grafický návrh webových stránek

Vytvoříme grafický návrh budoucích internetových stránek, ve kterém samozřejmě zohledníme Vaše firemní barvy a logo. pokud se Vám nebude náš návrh líbit, samozřejmě do něj zapracujeme všechny Vaše připomínky. Předpokládáme ale, že už první grafický návrh bude Vašim představám velice blízko, protože před zahájením prací s Vámi vzhled budoucího webu důkladně prodiskutujeme.

Kódování webových stránek

Po odsouhlasení grafického návrhu, proběhne kódování webové stránky. Při vytváření stránek používáme moderní technologie XHTML a CSS. Samozřejmostí je i dodržování standardů pro přístupnost webu a vytvoření šablon pro mobilní zařízení a tisk.

Programování redakčního sytému

Pro náročnější zákazníky vytvoříme redakční systém, pomocí kterého budete moci stránky sami průběžně aktualizovat.

Copywriting

Pokud ještě nemáte texty pro Váš nový web, náš copywriter je vytvoří za Vás. Potřebujeme k tomu jen rámcovou představu o tom, k čemu má stránka sloužit.

Podobné příspěvky